Datum: 07.12.2020

Vložil: Jano

Titulek: Togo

Pred 3/4 rokom sme si u pána Dovrtěla kúpili šteniatko. Ku psovi ako takému, môžem povedať len toľko, že je to nesmierne krásny, zdatný, ZDRAVÝ, a silný jedinec, bez pochýb o jeho potenciále alebo možnostiach. (Možnosti a potenciál našich psov, je mnohokrát ďaleko vyšší, ako potenciál nás samotných). Chcem ale napísať niečo o PRÍSTUPE, pána Dovrtěla.

Je to nesmierne šikovný, sympatický a seriózny človek. Nehovoriac o tom, že nášho psa sme "pašovali" cez hranice v období prvej vlny corona pandémie, kde všetku logistiku zobral na seba on, a my sme len počkali na Slovenskej strane. V podstate vybavil všetko za nás - nechcel za to ani korunu.

V ďalšom rade je to človek, ktorý so mnou komunikuje do dnes. Je jedno či chcem radu ohľadom kŕmenia, výcviku alebo zdravotnej stránky nášho Toga. A samozrejme je to človek, ktorý za svojim CHOVOM plne stojí a určite (to môžem potvrdiť) neponúka nekvalitu.

Ak budem ešte niekedy kupovať psa, určite to bude v FROMGEROGELAND. A myslím to úplne vážne....

Môj pes sa volá Togo, moje meno je Jano a ak by ste sa niekto chceli spýtať niečo viac, môj email je hansstill@gmail.com.

Uvádzam to tu len preto aby bolo jasné, že tento príspevok nie je zaplatený , nie je reklamou a nie je ani promo akciou.
Je to úprimné a srdečné vyjadrenie spokojného (nadmieru) klienta tejto chovnej stanice,

Ak chcete kvalitného psa, povahovo, zdravotne, výzorom, tak určite ste na správnej adrese práve tu.

Nedá mi tiež nespomenúť pani Šmidákovú, ktorá je majiteľkou maminky nášho Toga. A tu , je moja skúsenosť presne taká istá ako s pánom Dovrtělom. Je to skvelý človek a má moju absolútnu dôveru.

Jano

Přidat nový příspěvek