Kniha návštěv

Datum: 21.05.2021

Vložil: Miroslav Kubečka

Titulek: Gratulace

Blahopřeji k nádherným štěňatům, Kerie má na fotce ten správný maminkovský výraz. Nádhera.

Datum: 02.04.2021

Vložil: pavel zika

Titulek: blahopřani

a to same tež heidy a štěnatkum

Datum: 02.04.2021

Vložil: pavel zika

Titulek: blahopřani

take preju mrnouskum a viktorce hodne zdravička

Datum: 02.04.2021

Vložil: Roman Novak a Nada Pirkova

Titulek: Velka Gratulace

Blahoprejeme Viktorce k narozeni stenatek ,prejeme at jsou vsichni moc a moc zdravi. Roman a Nada Brodek u Prostejova

Datum: 02.04.2021

Vložil: Knapová Blanka

Titulek: Štěňátka

Gratulujeme k narození štěňátek a přejeme mrňatům i mamince Victorii hodně zdraví. Blanka a Míla

Datum: 28.01.2021

Vložil: Roman Novak aNada PIrkova

Titulek: prejem zdrava a nadherna stenatka amaminku take zdravou

Dobry vecer,divali jsme se na vase stranky a jestli vse dobre dopadne,tak se strasne budeme tesit na stenatko od VAs.Moc Vaszdravime z Brodku u Prostejova a posilame nas imejl.klea2003@ seznam.cz Moc moc se tesime na zpravu od Vas. Zdravime Nada a Roman

Datum: 07.12.2020

Vložil: Jano

Titulek: Togo

Pred 3/4 rokom sme si u pána Dovrtěla kúpili šteniatko. Ku psovi ako takému, môžem povedať len toľko, že je to nesmierne krásny, zdatný, ZDRAVÝ, a silný jedinec, bez pochýb o jeho potenciále alebo možnostiach. (Možnosti a potenciál našich psov, je mnohokrát ďaleko vyšší, ako potenciál nás samotných). Chcem ale napísať niečo o PRÍSTUPE, pána Dovrtěla.

Je to nesmierne šikovný, sympatický a seriózny človek. Nehovoriac o tom, že nášho psa sme "pašovali" cez hranice v období prvej vlny corona pandémie, kde všetku logistiku zobral na seba on, a my sme len počkali na Slovenskej strane. V podstate vybavil všetko za nás - nechcel za to ani korunu.

V ďalšom rade je to človek, ktorý so mnou komunikuje do dnes. Je jedno či chcem radu ohľadom kŕmenia, výcviku alebo zdravotnej stránky nášho Toga. A samozrejme je to človek, ktorý za svojim CHOVOM plne stojí a určite (to môžem potvrdiť) neponúka nekvalitu.

Ak budem ešte niekedy kupovať psa, určite to bude v FROMGEROGELAND. A myslím to úplne vážne....

Môj pes sa volá Togo, moje meno je Jano a ak by ste sa niekto chceli spýtať niečo viac, môj email je hansstill@gmail.com.

Uvádzam to tu len preto aby bolo jasné, že tento príspevok nie je zaplatený , nie je reklamou a nie je ani promo akciou.
Je to úprimné a srdečné vyjadrenie spokojného (nadmieru) klienta tejto chovnej stanice,

Ak chcete kvalitného psa, povahovo, zdravotne, výzorom, tak určite ste na správnej adrese práve tu.

Nedá mi tiež nespomenúť pani Šmidákovú, ktorá je majiteľkou maminky nášho Toga. A tu , je moja skúsenosť presne taká istá ako s pánom Dovrtělom. Je to skvelý človek a má moju absolútnu dôveru.

Jano

Datum: 06.05.2020

Vložil: Slunéčko sedmitečné

Titulek: Pozdrav pro Kerinku

Dobrý den.Snacha mi poslala foto a video z porodu mojí vnučky Carie.Jsem na ní pyšná jak je šikovná a jak první porod zvládla.Je z ní krásná maminka.Vám pane Dovrtěl děkuji za úžasnou péči o pejsky a lásku,kterou jim věnujete.

Datum: 25.06.2020

Vložil: Jiří Dovrtěl

Titulek: Re: Pozdrav pro Kerinku

Dobrý den,

mockrát děkujeme, Kerie vše zvládla s přehledem a byla strašně šikovná, dobře jste ji vychovali, snažím se jim dát maximum :).

Datum: 10.02.2018

Vložil: Mgr. Petr Elbel

Titulek: Pochvala - doporučení.

Dobrý den,
v roce 2014 jsem si pořídil z této chovné stanice štěně jménem HYRO. V současné době má víc jak tři roky, je krásný, mohutný, chytrý, poslušný, věrný atd., prostě miláček celé rodiny. Všem, kteří si chtějí pořídit opravdu dobrého, zdravého a věrného psa, mohu doporučit jedině tuto chovnou stanici. Kdybych si někdy v budoucnu pořizoval nového psa, bude to opět z této chovné stanice. Solidní a férové jednání.
Hodně štěstí a hodně spokojených nových domovů pro vaše miminka.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek