Team from Georgeland - tato stránka je stále v přípravě

Bez těchto úžasných lidí kolem nás by to nešlo!
 

Anna a Jiří Šmidákovi - Spolumajitelé naší Heidy a Kairy from Georgeland, kteří i přes svůj stále mladistvý věk (70+) jezdí na všechny akce, jak po česku, tak i do zahraničí, nikdy nezapomenou dobrou náladu a skvělý catering.
Na společnou cestu jsme se vydali před 10 lety, kdy si od nás Jirka pořídil své ženě k 60. naorzeninám štěňátko Heidy (která se stále těší skvělé kondici a zdraví).
Anička s Heidy pilně pracovaly, spolu se jim podařilo složit několik zkoušek z výkonu: BH, ZZO, ZZO 1, ZVV 1 FPR 1, FPR 2, FPR 3, IFH-V a také na výstavním poli byly úspěšné! Heidy se nejen stala vítězkou plemene s titulem BOB, ale splnila také podmínky pro přiznání šampionátu: Šampion ČR, Český veterán šampion a v naší chovatelské stanici odchovala 5 vrhů. Po necelých 10 letech Anička přibrala do rodiny mladou Kairu from Georgeland. 
S Kairou už stihly 7 výstav z toho si Kaira 6x vybojovala vítězství. Nejen na mezinárodních a národních výstavách, kde se stala 4x BOJ - Nejlepším mladým jedincem plemene, ale hned 3x JBIG - Nejlepším mladým jedincem celé skupiny FCI 1. tedy skupiny ovčáckých, honáckých a pasteveckých plemen, dále pak JBOD - Nejlepším juniorem celého výstavního dne a také JBIS - Nejlepším mladým jedincem celé Národní výstavy. V madarském Györu se také v mezinárodní konkurenci fen z Rakouska, Maďarska Itálie a Slovenska probojovala na 1. místo!
 
   
 
Vendulka Pálíková - Naše dvorní handlerka a poradkyně v oblasti výcviku. Chovatelka, která se specializuje na pracovní linii Německých ovčáků.
Chovatelská stanice Maveka.
 
Vendůlka připravovala na zkoušky našeho odchovance Rona from Georgeland, který je Klubovým vítězem 2022, byl také zařazen do výběrové třídy VA a mnohokrát se stal Oblastním a Krajským vítězem, dnes stráží Brno, jako služební pes u Městské policie. 
Lukáš Mezírka - Majitel a spolumajitel našich odchovů Yegora a Sofie from Georgeland.
S Yegorem odtartoval svou chovatelskou dráhu a nyní je sám vlastníkem chovatelské stanice. 
S Yegore sklidil řadu úspěchů, ve třídě dorostku se Yegro stal Klubovým vítězem dorostu, dále také Vítězem třídy ve třídě mladých, na mezonárodních a národních výstavách splnil podmínky pro příznání šampionátu: Šampion ČR.
Aranka a Kristýna - úžasná rodina z Hodonína! , která má naše dvě úžasné odchovanky jednu krátkosrstou Zerie from Georgaland, se kterou začínaly a vyběhaly si jak v ČR, tak na Slovensku spoustu úspěchů!

Jejich druhým štěstím se stala Elektra from Georgeland - dlouhosrstá "střapěček". Obě holky jsou dcerami našeho srdcaře Karla vom Team Arlett.

Zerie ani Elektra se neztratili ani na národních a mezinárodních výstavách, kde si obě vyběhaly také tituly BOB - Vítěz plemnene.
Jeroným