Novinky

V pondělí dne 10.2.2020, jsme se po zjištění nečekaně vysokého progesteronu vydali, jako první z České republiky do italské Aquasparty. Celá cesta před 2500 km se naštěstí obešla bez komplikací. Po více než 13 hodinách jsme dorazli k italskému "hřebci" 

VA8 BSZS 2019, 

Světovému vítězi dospívajících na WDS Leipzig, 

Světovému vítězi mladých BSZS 2017,

Klubovému vítězi mladých Itálie2017 

Spencerovi di Casa Massarelli. 

Naštěstí to byla láska na první pohled a neodjížděli jsme s nepořízenou. Teď jen doufat, že za 2 měsíce spatří světlo světa malí Spenceři. Jelikož v Itálii na rozdíl od ČR panovalo jarní počasí s 20°C, rovnou jsme načerpali trochu slunce při návštěvě Florencie, Pisy a Boloně.

#fromgeorgeland #fromgeorgeland.com Aquasparta, Umbria, Italy

1. a 2.2.2020 - jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy psů všech plemen v Brně a na tento víkend budeme velmi dlouho rádi vzpomínat!

Prada from Georgeland si na své první výstavě v 9ti měsících vyběhala oba dny první místo ve třídě mladých s oceněním Výborná 1, CAJC a druhý den se u německého rozhodčího stala dokonce nejlepší fenou plemene s titulem BOS.

Verdi Hartis Bohemia se také oba dny nenechal zahanbit a získal ocenění 2x Výborný 1, CAC, 1x r. CACIB

Naše babička Sofie Moravia Kar-Mi všem vytřela zrak a to i mně samotnému!

Oba dny ve třídě veteránů vyběhala ocenění Výborná 1, Nejlepší veterán plemene - BOV, tento víkend také splnila podmínky pro udělení titulu ČESKÝ VETERÁN ŠAMPIÓN!!!!!

Ziskem titulu BOV se oba dny kvalifikovala do závěrečných soutěží o nejlepšího veterána napříč všemi plemeny celé Mezinárodní výstavy DUO CACIB v Brně 2020. 

V sobotu si u italské paní rozhodčí vybojovala 2. místo mezi veterány všech plemen, v neděli však posunula laťku ještě výš a stala se vítězkou a Nejlepším veteránem celé MVP v Brně !!!!!!

Níže můžete sledovat videa ze soboty a neděle zachycující Sofiin úspěch!

 

 

11.1.2020 - Včera to naše babička Sofie (téměř v 9ti letech), jako nejstarší zástupce plemene včerejší výstavy rozbalila ve skvělé formě a stala se vícevítězkou plemene s oceněním Výborná 1, Nejlepší veterán BOV, Nejlepší fena plemene BOS, Victoria - Výborná 1, CAC, Verdi - Výborný 1