Archív 2021

Máme doma 3 SVĚTOVÉ VÍTĚZE !!!!!!

WARA FROM GEORGELAND - VYHRÁLA TŘÍDU MLADÝCH NA WORLD DOG SHOW 2021

VÝBORNÁ 1, CAJC, BOJ - NEJLEPŠÍ MLADÝ JEDINEC PLEMENE

SVĚTOVÁ VÍTĚZKA MLADÝCH 2021

Zároveň splnila podmínky pro přiznání titulu 

ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

SOFIE MORAVIA KAR-MI - ZAKONČILA SVOU VÝSTAVNÍ KARIÉRU NEJLÉPE, JAK MOHLA

VÝBORNÁ 1, BOV - NEJLEPŠÍ VETERÁN PLEMENE

SVĚTOVÁ VÍTĚZKA VETERÁNŮ FEN 2021

KARLO VOM TEAM ARLETT - TAKTÉŽ VYHRÁL TŘÍDU VETERÁNŮ PSŮ

VÝBORNÝ 1, SVĚTOVÝ VÍTĚZ VETERÁNŮ PSŮ 2021

KERIE FROM GEORGELAND - JSME PREZENTOVALI VE TŘÍDĚ PRACOVNÍ, KDE V KONKURECI SVĚTOVÉ VÍTĚZKY, VYBĚHALA SKVĚLÉ DRUHÉ MÍSTO

VÝBORNÁ 2, RES. CAC

VICTORIA HARTIS BOHEMIA - PREZENTOVANÁ VE TŘÍDĚ ŠAMPIONŮ VYBĚHALA ZNÁMKU A TITUL

VÝBORNÁ 2, RES. CAC

HEIDY FROM GEORGELAND - SI V 7 A ČTVRT LETECH VYBĚHALA V KOMKURENCI SKVĚLÉ DRUHÉ MÍSTO A ZNÁMKU 

VÝBORNÁ 2 

Po náročném, ale úspěšném pátku jsme se opět vypravili na místo činu, tentokrát se nám na sobotu 5.6.2021 přesunula Mezinárodní výstava psů Špilberka z listopadu 2020, ikdyž jsme se nemohli účastnit stejně jako v pátek v plném počtu (Prada from Georgeland hárá a je v přípravě na zkoušku ZVV 1), tak i přes to jsme byli úspěšní!

Ve třídě mladých a poprvé na výstavě se prezentovala dcera (Karla a Victorie) Xara from Georgeland, která si vyběhala u paní rozhodčí Střalkové známku Výborná 1 a tituly CAJC a BOJ - Nejlepší mladý jedinec, dále se prezentovala ve třídě pracovní matka naší včerejší Juniorské vítězky (Wary from Georgeland) Orsee vom Messina, která si na prahu 6 let vyběhala známku Výborná 1 a tituly CAC, r. CACIB, ve třídě veteránů se prezentoval opět Karlo vom Team Arlett, který stejně jako v pátek vyběhal známku Výborný 1 a tituly BOV - Nejlepší veterán plemene, BOS - Nejlepší pes plemene. Tímto dnem také Karlo splnil podmínky a stal se Českým veterán šampionem.

V pátek 4.6.2021 jsme ovládli Brno! Brněnská národní výstava psů, která se měla původně konat v lednu 2021, byla z důvodu pandemie několikrát přesouvána až na tento den. Ve třídě mladých nás reprezentovala Wara from Georgeland, která se účastnila poprvé NVP a hned zabodovala, paní rozhodčí ji ocenila známkou Výborná 1 a tituly CAJC, BOJ - Nejlepší mladý jedinec plemene. Tímto to však neskončilo, ve třídě otevřené se prezentovala Queen from Georgeland, která taktéž nezůstala pozadu a vyběhala si známku Výborná 1 a tituly CAC, Národní vítězka, BOS - Nejlepší fena plemene, dále se ve třídě veteránů prezentoval náš Karlo vom Team Arlett, který taktéž svou třídu vyhrál se známkou Výborný 1 a titulem BOV - Nejlepší veterán plemene, k tomu všemu vyhrál titul BOB a stal se tak vítězem celého plemene.

Dne 8.5.2021 jsme více než úspěšně zahájili letošní výstavní sezonu Krajskou výstavou ve Zlechově, Zerie from Georgeland (Karlo vom Team Arlett & Kerie from Georgeland), jako nemladší (6,5 měsíce) v kruhu vyhrála třídu dorostu se známkou VN1, ve stejné třídě se předvedla také Wara from Georgeland (Jack-Daniel's von Arlett & Orsee vom Messina), která se umístila hned za Zeri se známkou VN2, ve třídě dorostu psů se neztratil také Yegor from Georgeland (Karlo vom Team Arlett & Kaira Best of the Gods), který se umístil na krásném 2. míste se známkou VN2. Ve třídě veteránů se prezentoval náš Karlo vom Team Arlett, který si vyběhal známku Výborný 1, Nejlepší veterán.

Plánované vrhy - 2021 - "A2"-"D2" 

Dne 26.1.2021 byla Victoria nakryta VA3 BSZS 2019, VA2 Belgie 2019 Asapem vom Aldamar.

Dne 19.2.2021 byla Victoriina březost potvrzena.

Dne 30.1.2021 byla Heidy nakryta VA1 Klubovým vítězem Turecka 2015, VA2 Nizozemí 2018, V24 BSZS 2016, zda je Heidy březí budeme vědět přibližně okolo 25. února 2021.

Dne 8.2.2021 byla Kaira nakryta Sg7 BSZS 2019, Sg2 Itálie 2019, VV1 Belgie 2019, zda je Kaira březí budeme vědět přibližně začátkem března 2021.